Press "Enter" to skip to content

Sieć

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowszy sposób łączenia się z ludźmi na całym świecie. INTERNET zaczął działać w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać wysłany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do drugich części kraju lub wysyłania jej do innych krajów.

E-mail został zaprojektowany przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom tego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, iż ​​był się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w doskonały sposób. W sieci jest teraz miliard stron internetowych oraz tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET stawał się moim sposobem uczenia się, odkrywania i oglądania nowych rzeczy. Czuję, że jestem niezwykle szczęśliwy, że jestem dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale absolutnie nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Ponieważ wiem, że internet naprawdę ogromnie pomaga, ale wiem też, że powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Albowiem przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę oraz nie będę musiał żyć własnym budżetem. 

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *