Press "Enter" to skip to content

Łazienka w wspaniałym stylu

 

Funkcjonalnie i estetycznie 

Aplikator do mydła jest jednym z niewielkich sprzętów, które nadają uroku łazience. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła w płynie, ponieważ jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce rozpuszcza się w mydelniczce, czym pogarsza estetykę umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu znaczną wyższość, starczy raptem przycisnąć dozownik i otrzymujemy tyle mydła ile potrzebujemy, nie brudząc przy tym umywalki. Dodatkowym atutem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to nierzadko zdarza się przy tradycyjnym mydle w kostce. 

Na rynku dostępna jest okazała oferta wszelakich przyborów łazienkowych takich jak dozownik do mydła. Można wybierać zarówno w barwach, kształtach czy wymiarach. Najlepiej jest dobrać dozownik do stylu całego pomieszczenia. Na przykład, jeżeli w łazience przeważa kolor szary można wybrać aplikator w kolorze czerwonym czy białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając właściwego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno także z modnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są niejednokrotnie ceramiczne, jednakże możemy też spotkać szklane, plastikowe albo drewniane. Można zakupić aplikator do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

Wytworne wyposażenie łazienki jest istotnym elementem urządzania domu czy mieszkania. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy niemało czasu każdego dnia. Rano przeważnie szykujemy się do pracy lub inszego miejsca, zaś wieczorem odprężamy się przed snem. Dlatego łazienka powinna być zaaranżowana nade wszystko funkcjonalnie, ale tez i klimatycznie i stylowo. Często o estetyce i klimacie wnętrza decydują niewielkie dodatki i akcesoria. 

 

qdecor

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *